Rozkład jazdy linii: Chełm/Rzeszów - Rzym - Neapol
Odjeżdża Przyjeżdża
6.15 Krasnystaw, Dw. PKS, stan 1 15.55 6.50 Zamość, Dw. PKS, stanowisko 2 15.20 7.18 Szczebrzeszyn, przyst. PKS 14.52 7.30 Zwierzyniec, przyst. PKS 14.30 7.52 Biłgoraj, Dw. PKS, stan 12 14.18 8.10 Frampol, przyst. PKS 14.00 8.30 Janów Lubelski, Dw. PKS, stan. 0 14.40 9.00 Nisko, przyst. PKS 13.10 9.15 Stalowa Wola, Dw.PKS, stan.8 13.00 10.00 Tarnobrzeg, Dw. PKS, stan. 1 12.10 10.50 Staszów, Dw. PKS, stan. 8 11.20 12.00 Jędrzejów, Dw. PKS, stan. 1 10.10 13.25 Zawiercie, Dw. PKS, stan. 1 8.35 14.15 Katowice DW. PKS ul. P. Skargi stan.1 7.40 15.15 Bielsko Biała Dw. PKS, dolna płyta st. SOT 6.40 16.20 Cieszyn, Dw. PKS, stan. 1 5.35 16.30 Cieszyn (PL) /Cesky Tesin (CZ) 5.30 19.30 Mikulov (CZ) / Drasenhofen (A) 2.30 1.00 Arnoldstein (A) / Tarvisio (I) 21.00 3.40 Mestre, Viale Stazione 18e / obok dworca kolejowego 18.30 5.30 Bolonia, Piazza XX Settembre 16.00 5.45 Bolonia, Catagallo Autogrill MOTTA 15.45 7.00 Florencja, Piazza Adua 14.30 7.30 Florencja, Autogril ChiantiI 14.00 10.30 RZYM, Autostazione Tibus - Tiburtina 11.00 13.30 NEAPOL, Piazza, Garibaldi 8.00
|